Turizm Dünyası dergisi, Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ turizm ekonomisi ve yatırımları dergisi olarak turizm sektörünün Türkiye ekonomisi içindeki yerine özel vurgu yapar; sektörün gelişimini ve büyümesini ana misyonu olarak görür.

Yeni Oasis Pro Premium: Temiz, güvenli, verimli

Yeni Oasis Pro Premium profesyonel temizlik sistemi çok etkili formülasyonlara sahip ultra konsantre ürünlerle konaklama ve gıda hizmet sektörünün temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yeni Oasis Pro Premium ürün portföyü Ecolab 360°C Koruma Programının bir parçasıdır. Ecolab 360°C Koruma Programı doğru ürünleri, sistemleri, temizleme prosedürlerini ve eğitimleri sunarak işletmelerin hedeflediği müşteri memnuniyeti ve operasyonel verimliliğe ulaşmalarını sağlar.

Orjinal Oasis Pro programı 2003 yılında lanse edilip, çok başarılı ve yenilikçi bir temizlik sistemi olarak kendini tüm dünyada ispatlamasına rağmen Ecolab’ın Avrupa’daki Ar&Ge merkezi, formülasyonları ve temizleme performanslarını daha da geliştirmek üzere çalışmalarına devam etmiş, yeni teknolojileri formüllerinde kullanarak sektördeki standartları en üst seviyeye çıkarmıştır.

Oasis Pro Premium otellerin günlük temizlik ihtiyaçlarını karşılayan 19 üründen oluşmaktadır. Yeni teknolojilerin kullanıldığı yeni ürünlerin yanısıra, birçok ürünün formülasyonu geliştirilip yenilenirken, bazılarının parfümleri değiştirilmiş veya parfüm miktarları arttırılmıştır. Yeni ekipmanlar da eklenerek müşterilerin operasyonlarının daha verimli hale gelmesi sağlanmıştır.

Yeniliklere örnek olarak, Oasis Pro 14 Premium, formülündeki nano teknolojisi sayesinde yüzeyleri mükemmel bir şekilde temizlerken lekesiz bir parlaklık sağlar. İçeriğindeki nano partiküller yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturur, bu sayede kirin tutunması ve kireç oluşumu zorlaşır. Yüzeyler hem daha seyrek hem de daha kolay temizlenir. Oasis Pro 62 Premium, mikro emülsiyon teknolojisi sayesinde özellikle Ege ve Akdeniz’deki otellerin banyolarında sıkça rastlanan güneş yağı lekeleri ve diğer tipik banyo kirlerini sert su koşullarında dahi fazla mekanik gerektirmeden çıkarır.

Housekeeping ürün taşıma sepeti ile ekipmanlarda yapılan yeniliklere örnek vermek gerekirse, daha fazla depolama alanı sağlayan yan göz ihtiyaca göre bir veya birden fazla olarak sepete kolaylıkla monte edilebilir. Böylelikle farklı uygulama alanları için kullanılacak bezleri ayırmak, daha fazla şişe taşımak mümkün olur. Tuvalet fırçasını hijyenik koşullarda depolamaya yarayan fırça kabı da sepetin ilgili gözüne rahatlıkla yerleştirilir.