Turizm Dünyası dergisi, Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ turizm ekonomisi ve yatırımları dergisi olarak turizm sektörünün Türkiye ekonomisi içindeki yerine özel vurgu yapar; sektörün gelişimini ve büyümesini ana misyonu olarak görür.

TUSİD’ten sektöre katkı sağlayan firmalara ödül

Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİD), 28 Mart-1 Nisan 2012 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen HOSTECH by Tusid Fuarı endüstri ürünleri yarışmasında, sektöre katkı sunan firmaları ödüllendirdi.

‘2012 ÇEVRE ÖZEL ÖDÜLÜ’ GASTRO MUTFAK’A VERİLDİ

Gastro Endüstriyel, mutfaklarda duman ve koku problemini çözerek büyük ilgi toplayan ürünü Borasco-Tech ile TUSİD Endüstri Ürünleri Yarışmasında ‘2012 Çevre Özel Ödülü’ kazandı.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Gastro Mutfak tarafından üretilen ve 20.Ağırlama Teknolojileri Fuarı’nda tanıtımı yapılan Borasco Tech/ hareketli davlumbaz sistemi, müthiş performansı ve ergonomik dizaynı sayesinde kullanıcılarına yüksek kalitede pişirme imkânı sağlamaktadır. Özel ızgarası sayesinde profesyonel ya da ev mutfakları için ideal bir pişirici olan Borasco Tech, düşük enerji tüketimi, yüksek performansı, akıllı teknolojisi ve çevreci yapısı ile dünya ve çevre temizliğine katkı sağlıyor. Koku ve dumanı yok etme özelliği ile büyük beğeni kazanan ürün profesyonel kullanım için CE Belgelidir. Bu sayede ürünün uygulanabilecek tüm topluluk hükümlerine uyumlu olduğu ve gerekli uygunluk değerlendirme prosedürlerinin tamamlandığı anlamına gelir. Kişisel menü seçeneği ile istediğiniz ürünü istediğiniz seviyede pişirme imkanı sunan Borasco Tech, uluslararası hijyen standartlarına uygundur. Pişirme yapılan ve gıda ile temas halinde bulunan bütün yüzeyleri % 100 HACCP kurallarına uygun malzemeden üretilmiştir.