Turizm Dünyası dergisi, Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ turizm ekonomisi ve yatırımları dergisi olarak turizm sektörünün Türkiye ekonomisi içindeki yerine özel vurgu yapar; sektörün gelişimini ve büyümesini ana misyonu olarak görür.

ENDÜSTRİNİN KALBİ İZMİR’DE ATACAK

Geleceğin endüstriyel teknolojilerini Türkiye’nin her yerine karış karış taşıyıp tanıtmayı hedefleyen FIT Fuarı, Ege Bölgesi’ndeki en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de gerçekleşiyor. İstanbul’da sabitlenen sektör buluşmalarına dinamizm kazandıran bu oluşum, katılımcı firmalarına yeni iş ortaklıkları için kapılar aralıyor.

YENİ BİR FUARCILIK ANLAYIŞI
Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık 1994’te düzenlediği ilk fuardan beri fuarcılık anlayışına ilerici ve yenilikçi fikirleriyle yön vermeye devam ediyor. Sektörün yaşadığı problemlere kalıcı bir çözüm getirme gayesinde olan FIT Fuarı alışılagelmiş fuar anlayışının ötesinde, günümüz teknolojisinin getirdiği tüm olanaklardan faydalanan yenilikçi fuar yaklaşımıyla katılımcı ve ziyaretçilerine fuar anlayışını değiştirecek pek çok olanak sunuyor.

ÖZEL RANDEVU SİSTEMİYLE BİREBİR GÖRÜŞMELER
Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nın sunduğu ayrıcalıklardan biri katılımcıların Bileşim Fuarcılık’ın uzman ekipleri tarafından hazırlanan ziyaretçi portföylerine sahip olmaları. Bu portföy, katılımcı firmaların hedeflediği sektör, firma ve kişilerin tespit edilmesi ve randevu saatlerinin karşılıklı olarak belirlenmesi ile oluşturuluyor. Her katılımcı firma fuar süresince kimlerle hangi zaman aralığında birebir görüşme yapacağını biliyor. Bu sayede doğru ziyaretçi ve katılımcı eşleşmesi sağlanıyor ve her kanaldan takip edilebilir hale geliyor.

SEMİNERLER VE PANELLERLE SEKTÖRÜN NABZINI TUTUYOR
Geleceğin Endüstriyel Teknoloji Fuarı kapsamında, sektörün önde gelen firmaları, dernekleri ve konusunda uzman üniversite hocalarının önderliğinde düzenlenecek olan seminerler ve panellerle ziyaretçiler fuar kapsamına dahil olan tüm konularla ilgili bilgi alabilecekler, güncel gelişmeleri yakalama fırsatı bulabilecekler.

5 FUAR TEK ÇATI ALTINDA
Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı çatısı altında toplam 5 farklı fuar düzenleniyor:
FIT Otomasyon Fuarı 2018
FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı 2018
FIT Hidrolik Pnömatik Fuarı 2018
FIT Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri Fuarı 2018
FIT Metal İşleme Fuarı 2018