Turizm Dünyası dergisi, Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ turizm ekonomisi ve yatırımları dergisi olarak turizm sektörünün Türkiye ekonomisi içindeki yerine özel vurgu yapar; sektörün gelişimini ve büyümesini ana misyonu olarak görür.

ELITE WORLD HOTELS’E ‘SKALITE 2017 JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ’

[kutusol=5465] Turizm sektörünün otel, acente, havayolu, kongre merkezi gibi tüm dallarının profesyonellerini çatısı altında toplayan Skal International İstanbul Kulübü Skalite Ödülleri’nin bu seneki konsepti ‘Her Şey’e Rağmen’ olarak belirlendi. Skalite 2017 Jüri Özel Ödülü turizm sektörünün geçirdiği zor dönemde İstanbul’daki otellerine bir yenisini ekleyen, Küçükyalı ve Sapanca’da iki yatırıma daha imza atan Elite World Hotels’e verildi. Ödülü Elite World Hotels Genel Müdürü Ünsal Şınık aldı.

ELITE WORLD HOTELS, YATIRIMLARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
İstanbul Taksim’de Elite World Prestige, Elite World İstanbul, Florya’da Elite World Business, Van’da Elite World Van ve Marmaris’te Elite World Marmaris otelleri ile 15 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren Elite World Hotels, geçtiğimiz Şubat ayında İstanbul Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda ihtişamlı mimarisi ile dikkat çeken Elite World Europe Hotel’i hizmete açtı. Bunun yanında İstanbul Anadolu yakasının en işlek bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da E-5 üzerinde 700 yatak kapasiteli Elite World Asia Hotel ve hem aileler hem de iş dünyası için ideal bir buluşma noktası olacak olan Elite World Sapanca Hotel yatırımlarını yaptı. Ayrıca yurtdışına açılmaya hazırlanan Elite World Hotels, 2019 yılında devreye alacağı 1400 yatak kapasiteli Elite World St. Petersburg Hotel ile zincirin yurtdışındaki ilk yatırımı gerçekleştirecek.