Turizm Dünyası dergisi, Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ turizm ekonomisi ve yatırımları dergisi olarak turizm sektörünün Türkiye ekonomisi içindeki yerine özel vurgu yapar; sektörün gelişimini ve büyümesini ana misyonu olarak görür.

OTELLERE PRATİK, FONKSİYONEL VE DEKORATİF ÇÖZÜMLER

[kutusatir=5432]

Bugün otellerde farklı amaçlar için birçok teknolojik ürün kullanılıyor. Dolayısıyla duvarlarda elektrik anahtarından prizlere kadar birçok ihtiyaç için yer açmak gerekiyor. Oysa Panasonic Eco Solutions Türkiye, Thea markasının üstün teknolojisi ile otellere son derece pratik ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor. Thea Optima serisi, ince hatları ve yalın tasarımı ile hem dekorasyona zarafet katıyor hem de duvarlarda fazla yer kaplamıyor. 
Thea Optima, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımında sunduğu konforla ayrıcalığını ortaya koyuyor. Rotatif ve vavien dimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çocuk korumalı prizler ile 1M ve 2M seçenekleri; kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor.

Tüm bu ürünleri şimdi ihtiyaca göre aynı çerçevede bir araya getirerek otellerde kullanmak mümkün oluyor.
İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima modüler seriler, genel olarak daha küçük modül ebatlarına sahip olduklarından duvar üzerinde çok daha kısıtlı bir hacimde, daha fazla fonksiyon ortaya koyuyor. Thea Optima, modüler ürünler için temel ürünleri ve geniş renk seçenekleri ile tüm dekorasyonlara uyabilecek çeşitliliği de sunuyor. İstenildiğinde sadece çerçevelerin değişimi ile elektrik montajı etkilenmeden dekorasyona farklı bir hava da katılabiliyor.