Turizm Dünyası dergisi, Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ turizm ekonomisi ve yatırımları dergisi olarak turizm sektörünün Türkiye ekonomisi içindeki yerine özel vurgu yapar; sektörün gelişimini ve büyümesini ana misyonu olarak görür.

Konferans otellerine özel tasarlanmış pantalon presleri

Otel içi aksesuarları sistemleriyle 30 yılı aşkın süredir hizmet veren ZMT Toros, AVM gibi kamuya açık alanlarda, otel, hastane ve kamu kuruluşlarında son teknoloji ürünleri ile faaliyet gösteriyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde yaşama alanlarında ihtiyaç duyulan ürünleri tedarik eden ZMT Toros, Corby pantolon presleri ile sık seyahat edip, konaklayanların ütü sorununa çözüm getiriyor.

ZMT Toros, Corby markasıyla ithal ettiği konferans ve şehir içi otellerinin en önemli oda içi aksesuarlarından biri olan Corby pantolan preslerinin 20 yıldır tedarikini sürdürüyor ve  teknik destek ve parça garantisini sağlıyor. Ayaklı olarak ve duvara monte edilerek kullanılan Corby Pantolon Pressleri zaman ayarlı sistemi ile giysileri parlatma ve sarartma yapmadan muntazam şekilde ütülüyor. Kemer gibi küçük eşyalar için ekstra gözü, ceket asmak için ilave askı aparatı olan Corby Pantolon Presslerinin farklı renk seçeneği de bulunuyor.