Yatırımlar

SBE ORTADOĞU’DAKİ İLK OTELİ MONDRIAN DOHA’YI AÇIYOR

Ayrıcalıklı yaşam tarzına hizmet eden dünyanın sayılı konuk ağırlama şirketlerinden SBE; içinde dünyanın en büyük SPA’sı, Katar’ın en büyük balo salonu ve uluslararası üne sahip mutfak kültürüyle öne çıkan Mondrian lüksünü Doha’ya getiriyor. SBE İşletme Baş Direktörü Jorge Giannattasio, Ortadoğu’da SBE’ye ait ilk oteli açmaktan duydukları memnuniyeti belirterek, gelecek yıl SBE olarak bölgeye yeni yatırımlar yapacaklarına dikkat çekiyor.

Devamını Oku

PARK INN BY RADISSON ATAŞEHİR İSTANBUL AÇILDI

Renkli ve dinamik otel markası Park Inn by Radisson, Türkiye’deki altıncı otelini İstanbul Ataşehir’de açtı. Park Inn by Radisson markasının da aralarında bulunduğu Carlson Rezidor Hotel Group, Türkiye'de açılmış olan ve açılması planlanan 24 otel ve 4 bin 600 odadan oluşan bir portföye sahip bulunuyor.

Devamını Oku

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK, “KAYSERİ’NİN 2018 YILI YATIRIM BÜTÇESİ 1.2 MİLYAR TL”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, “Kayseri’ye, bu yıl yaklaşık 1 milyar TL yatırım yaptık. 2018 yılında, 1.2 milyar TL yatırım yapmayı planlıyoruz. 2018 yılında mevcut projelerimizin yanı sıra ülkemizin en büyük şehir parkı ve kent ormanı projeleri de yer alıyor. Şehircilik alanında örnek bir belediyeyiz. Türki Cumhuriyetler, Balkanlar, Ortadoğu gibi komşumuz olan ülkelerden, şehircilik alanında yaptığımız çalışmaları yerinden görmek üzere, ilimizde heyetleri ağırlıyoruz” dedi.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

BEYOĞLU’NDA GÜNDEM; BÜYÜK DÖNÜŞÜM 

İstanbul’un dünyaya açılan kapısı Beyoğlu son yıllarda büyük bir dönüşüm ve gelişime sahne oluyor. Zaman içinde değerini yitirmiş, kaderine terkedilmiş, harabe olmaya yüz tutmuş mekanlarda bugün tasarım ofisleri, sanat galerileri, restoranlar, eğlence mekanları, teknoloji firmaları ekonomi üretiyor, iş üretiyor, refah üretiyor.

Devamını Oku