Şehirlerde Turizm

🔍Tamamını Oku art-img

“KAPADOKYA’YA GELEN ÇİNLİ TURİSTLER KAYSERİ’Yİ HAREKETLENDİRDİ”

1-8 Ekim tarihleri arasında kutlanan Çin Ulusal Günü ve Sonbahar Bayramı tatilini değerlendiren Çinli turistlerin bölgedeki varlığı turizm sektörüne de olumlu yansıdı. Gelen turistlerin sadece Kapadokya bölgesini değil çevre illeri de ziyaret ettiğini belirten Ommer Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Selda Alemdar bu durumun turizm ve otelcilik sektörüne olumlu yansıdığını vurguladı.

Devamını Oku

KAYAK SEZONUNDA YÜZDE 85, SÖMESTRE DÖNEMİNDE YÜZDE 100 DOLULUK HEDEFLİYOR

Erciyes Kayak Merkezi, “Kar Garantili” bir kayak merkezi. Bu sebeple, Kasım ve Mart tarihleri arasında kar garantisi veriyor. Genellikle kayak sezonu, kayakçılar açısından Mart başında bitmekle birlikte, tecrübeli kayakçılar kayak sezonunun sonunu da tercih ediyor. Çünkü, Mart ayında karlar yumuşamaya başlıyor ve daha iyi kayak yapılabiliyor.

Devamını Oku

HOTELRUNNER VE ODAMAX.COM’DAN KÜRESEL BÜYÜME İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ

Türkiye ve dünya genelinde binlerce tesisi seyahatçilerle buluşturma hedefiyle yola çıkan online platform Odamax.com ve 193 ülkede 39.000’den fazla tesisi bünyesinde barındıran dijital satış ağı HotelRunner küresel büyüme için stratejik iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında, Odamax.com tüm dünyada binlerce tesise HotelRunner aracılığıyla ulaşıp direkt kontrat yapabilecek, HotelRunner’da aktif olan tesisler de Odamax.com üzerindeki müsaitlik, fiyat ve rezervasyonlarının yönetimini anlık olarak gerçekleştirerek online satışlarını artıracak.

Devamını Oku