Öne Çıkanlar

UZAKROTA TRAVEL SUMMIT 2017 ZİYARETÇİ SAYISINI ARTIRDI

Geçtiğimiz ay Hotel Fairmont Quasar Istanbul’da gerçekleştirilen Uzakrota Travel Summit, bu yıl Ana Salon, Lüks Seyahat, Teknoloji, Küresel Vatandaşlık ve Sabre Online Forum olmak üzere 5 salon, 1 fuaye alanı ve değerli turizm meslektaşlarını bir araya getiren bir b2b ticari fuar alanı ile dikkat çekti.

Devamını Oku

KÖPEK DOSTU OTELLER

Hotels.com™ sevimli dostlarla seyahat etmek istendiğinde hem birlikte konaklanabilecek hem de onların gerçek bir özenle ağırlandığı köpek dostu otelleri bir araya getirdi.

Devamını Oku

KIŞ OTELLERİNE MODERN KONSEPTLER

Ödüllü tasarımlarıyla öne çıkan Bien Seramik, kış otellerine yenilikçi alternatifler sunuyor.

Devamını Oku

JOLLY TUR’UN BÜYÜK AİLESİ, GELENEKSEL “ACENTELER TOPLANTISI”NDA BİR ARAYA GELDİ

Jolly Tur’un gelenekselleşen “Büyük Acenteler Toplantısı”nda açıklama yapan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, 2018’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini bildirdi.

Devamını Oku

JOLLY TUR, 2017’Yİ HEDEFLERİNİN ÜZERİNDE BÜYÜME GERÇEKLEŞTİREREK KAPATIYOR

2017’yi yüzde 45’lik büyümeyle kapatmaya hazırlanan Jolly Tur, 2018 için hızını daha da artırarak yüzde 50 büyüme oranı belirledi. Büyüme hızındaki artışın ana dinamiği, teknolojiye yaptığı büyük yatırım oldu. 1 Ocak 2018 itibariyle hayata geçecek yatırımı globalleşme yolundaki en kritik adım olarak nitelendiren Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, “Yoğun çalışmalar ve yatırımlar sonucunda Türkiye’ye ve Türkiye turizmine yeni ufuklar açacak bir teknoloji platformu kazandırdık. Kendimiz dönüşürken sektörü de dönüştüreceğimiz bu teknoloji yatırımıyla dünya arenasında da rekabetçi olacağız. Jolly Tur’un hedefi, seyahat alanında global bir oyuncu olarak konumlanmaktır” dedi

Devamını Oku

HILTON’UN KIŞ KAMPANYASI BAŞLADI

Kampanya kapsamında bu yıl 400'ü aşkın otelde indirimli konaklama imkanı sunulacak.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ENDÜSTRİNİN KALBİ İZMİR'DE ATACAK

👤Bileşim Yayıncılık A.Ş.

22-25 Şubat tarihlerinde, Ege Bölgesi'ndeki en kapsamlı fuar merkezi Fuar İzmir'de gerçekleşecek olan FIT Fuarı çatısı altında 5 fuar bulunuyor. Sektörün önde gelen markalarının tercih ettiği FIT Fuarı, İzmir’de sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

ELITE WORLD HOTELS’E ‘SKALITE 2017 JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ’

Sektörün içinde bulunduğu zor dönemlerde dahi yatırımlarına ara vermeden devam eden, Türk markalarının yurt dışında da yaygınlaşması gerektiğine inanan Elite World Hotels, bu yıl Her Şey’e Rağmen konseptiyle 20. kez düzenlenen 2017 Skalite Ödülleri’nde, Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Devamını Oku

ALMIRA HOTEL’E BURSA BÖLGE ÖDÜLÜ

Turizm sektörünün otel, acente, havayolu, kongre merkezi gibi tüm dalların profesyonellerini çatısı altında toplayan Skal International İstanbul Kulübü’nün bu sene 20’sini düzenlediği 2017 Skalite Ödülleri “Her Şey'e Rağmen” konseptiyle sahiplerini buldu. 

Devamını Oku

65 TÜRK FİRMASI İTALYA’DA BOY GÖSTERDİ

Endüstriyel mutfak sektörünün Avrupa’daki en büyük fuarı olan Host Milano’nun bu yıl 40.’sı düzenlendi. İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen Host Milano 2017, 24 Ekim’de sonlandı. Birçoğu İDDMİB üyesi olan toplam 65 Türk firması, İtalya’da en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Devamını Oku

14. EĞİTİM VE TEKNOLOJİ SEMİNERİ KALE KİLİT ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİ

Anahtarcı ve çilingir sektöründeki temsilcilerin mesleki gelişim ve dayanışmalarını geliştirmek amacıyla düzenlenen Eğitim ve Teknoloji Semineri’nin 14.’sü Kale Kilit’in ana sponsorluğunda İstanbul’da gerçekleştirildi. Anahtarcılık sektörünün kurumsal bir yapıya ulaşması hedefiyle Kale Anahtarcılar Kulübü çatısı altında önemli çalışmalar yürüten ve bu vizyonu doğrultusunda geçtiğimiz yıldan bu yana seminerin ana sponsorluğunu üstlenen Kale Kilit, sergilediği ürünlerle de büyük ilgi gördü. 

Devamını Oku