Öne Çıkanlar

ZYXEL’DEN ÜLKE TANITIMINA DESTEK

👤Zyxel

Ankara, İstanbul, Edirne ve Antalya bölgelerindeki beş yıldızlı otellerde hayata geçirdiği projelerle turizm sektörüne destek olan Zyxel, son teknoloji ürünleri ve yüksek hizmet kalitesi ile ülkemizi ziyaret eden turistlere internet keyfi yaşatıyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

WORLD TOURISM FORUM AFRİKA SUMMİT 10 EKİM’DE GANA’NIN BAŞKENTİ AKRA’DA GERÇEKLEŞTİ

Dünya turizmine yön veren liderler Gana’nın başkenti Akra'da “Africa Summit” ile ilk kez bir araya geldi.

Devamını Oku

TÜRK SAĞLIK SEKTÖRÜNDEN UMMAN ÇIKARMASI

Türk sağlık sektörünün önde gelen firmaları Umman’da düzenlenen dev sağlık fuarında Türkiye’yi tanıttı. Körfez ülkelerini bir araya getiren fuar, sağlık turizmine önemli katkılar sağladı.

Devamını Oku

SIANJI WELL-BEING RESORT’ÜN, 7 YILDIZI 3. KEZ TESCİLLENDİ

Bodrum’un yeni trend merkezi Kadıkalesi’nde dünyanın dört bir yanından misafirlerini ağırlayan ve dünyanın en iyi 5 detoks merkezinden biri olarak gösterilen Sianji Well-Being Resort, 3. kez 7 yıldız ödülüne sahip oldu. Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Ödülleri’nde Sianji Well-Being Resort, medikal wellness alanında 3. defa 7 yıldız ödülünü kazanarak uluslararası arenada kazandığı ödül sayısını 23’e çıkardı.

Devamını Oku

RADISSON BLU HOTEL KAYSERİ, 2018 DÜĞÜNLERİNDE %20 ARTIŞ BEKLİYOR

urt dışında yaşayan Kayserili gurbetçilerden yoğun talep aldıklarını anlatan Radisson Blu Hotel Kayseri Ziyafet ve Toplantı Organizasyonları Satış Yöneticisi Tuğba Korkmaz, önümüzdeki yıl düğün ve nişan organizasyonlarında % 20 artış beklediklerini ifade etti.

Devamını Oku

MÖVENPICK HOTEL İSTANBUL 2017 YILINDA AVRUPA’NIN EN İYİ İŞ OTELİ SEÇİLDİ

Mövenpick Hotel Istanbul, World Travel Awards 2017 “Avrupa’nın En İyi İş Oteli” ve “Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli” ödüllerinin sahibi oldu.

Devamını Oku

LÜKS, TEKNOLOJİ, GİRİŞİM VE OTEL REZERVASYONLARI KONSEPTLERİYLE UZAKROTA TRAVEL SUMMIT 17 KASIM’DA

17 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul’da düzenlenecek zirvede turizm ve medya sektöründen tanınmış isimlerin yanı sıra iş dünyasından temsilciler ve dijital girişim konusunda önemli başarılar elde etmiş isimler yer alacak. Lüks, teknoloji, girişim ve otel rezervasyon konseptleri altında, 4 ayrı salonda gerçekleşecek etkinliklere, geçen seneye göre %100’lük artışla 1500 kişinin katılması bekleniyor.

Devamını Oku

54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Dünya sinema endüstrisinin ilgi odağı olan ve başladığı günden bu yana büyük ses getiren 54. Uluslararası Antalya Film Festivali, görkemli bir törenle son buldu. Festivalin resmi seçkisinde yer alan filmlerin dünyaca ünlü ve ödüllü yönetmenlerinin, sinema sanatçılarının, Türk sinema ve tevizyon dünyasının yıldızlarının ve Antalyalı sinemaseverlerin buluştuğu gecede, 8 kategoride ödül verildi.

Devamını Oku

14 MİLYAR AVROLUK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK SEKTÖRÜNÜN FUARI ISSA/INTERCLEAN İSTANBUL GERÇEKLEŞTİ

3 kıtada ve 4 farklı ülkede gerçekleştirilen ISSA/INTERCLEAN, 18-20 Ekim 2017 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi. 35.5 milyar TL pazar büyüklüğüne sahip Türkiye endüstriyel temizlik sektörünü uluslararası pazarlarla buluşturacak fuarda İstanbul’da, 70 ülkeden 4500’ü aşkın ziyaretçi ve aralarında P&G, Nilfisk, Fantom, Rulopark gibi sektörün lider firmalarının bulunduğu 150 katılımcı marka yer aldı.

Devamını Oku